63 – boordevol leegte, verstikkend vol: zon.
hexagram 55 – 豐 (fēng) – “Overvloedig”

凡益之道 與時偕行
De HARUSMUZE is een eigentijds interactief orakelprogramma, het Beginsel van een generatief schrijfprogramma gebaseerd op het Boek der Veranderingen, de I Tjing.
De dagroutine ervan (20 min tot 1-2u praktijk’, 2-20 min leestijd) biedt de gebruiker ook een dagelijks hernieuwde kennismaking aan met de immens rijke denkwereld van de I Tjing
- Lees meer over het Harusmuzeprogramma
- Bekijk alle Harusmuzes
- Harusmuze Doc (oude versie)
commentaar
het brullen van de zon wil enkel plaats laten voor het vernietigende branden van de zon.
het branden van de zon laat enkel plaats voor het leven als het meewerkt aan de vernietiging van de obstructie.
de geniale mens ontdekt na een jaar of vijftig dat zonnebanken kanker veroorzaken.
je kan hieronder je eigen commentaar op deze uitspraak van de Harusmuze geven. die wordt dan opgenomen in de volgende Omwenteling
vermeld uw mailadres als u persoonlijk antwoord wil krijgen (uw mailadres wordt niet publiek gemaakt)
vermeld uw website als u een link daarnaar bij uw commentaar wenst
scève
L’Esté bouilloit, & ma Dame avoit chault:
Parquoy Amour vistement se desbande,
Et du bandeau l’esventant bas, & hault,
De ses beaulx yeulx excite flamme grande,
Laquelle au voile, & puis de bande en bande,
Saulté aux cheveulx, dont l’Enfant ardent fume.
Comment, dit il, est ce donc ta coustume
De mal pour bien a tes serviteurs rendre?
Mais c’est ton feu, dit elle, qui allume
Mon chaste coeur, ou il ne se peult prendre.
fume: ‘opwolkt, opdoemt’
~ ~ ~
contact: dirkvekemans@yahoo.com
VOLG dirkvekemans.be
Vul je mailadres hieronder in en je krijgt elke dag het werk zo in je mailbox, gratis. jouw mailadres wordt verder niet gedeeld, gebruikt of anderszins bekend gemaakt. Met opzeglink in elke mail.